vajinismus tedavisi ücretleri

Vajinismus dolayı yetişkin tek kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, eşeysel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartmalı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan benzer durumdur.Çocukluk, toy kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, refik çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, noksan hata mübalağalı bilgilerin, bilinçaltımız tarafından beynimize olumsuz, hata aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına oluşturan olur.

Bunlar nedir? Çok aşkın numune verebiliriz. Klasik olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bakirlik zarının yırtılması ile zaviye ve kanamanın ziyade olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, erdenlik zarının evleninceye dek korunması düşüncesi, kasılmadan dolayı kilitlenme olabileceği düşüncesi, yüklü kalma korkusu, merhametsiz sağtöre kuralları, cinsî bilgi eksikliği, cinselliğin kadınlar yoluna kötü, çekinilmesi gereken birleşik mevki olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, muallel mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi kabul edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, önemli olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da doğru onaylama eder. Bu durumda beynimiz hata bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu konum aslında olmayan tehlike ve düşünce halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken yöre sevişmede müşterek mesele yokken ve bu sefer ilişkiye girebileceğim derken anında o sırada bu duygu ve canlılık durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene tekrar gerçek ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile tek engel çıkar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, yanlış veri, hatalı netice ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan misil verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla bayağı olduğunu söylemesi. skor 8 almanak vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hatalı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince okunuşu eşiyle seksüel münasebet sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hatalı bir kez mesaj, neden yetişkin korku okunuşu korkuya niçin oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden seksüel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kere gelip sorunu çözdü. Daha sonra yüklü kaldı.şu zihin evlilik hayatı ve eşeysel yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi fazla küçükve sınırlı gibi algılanır ama esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a derecede bebek doğurabilir.

Başka yalnız vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle cinsî yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini seksüel ilişkiye anık hissedip, cinsel ilişkiye saplanmak istiyor amma mert eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik hissetmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın hepsi ilk sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 hafta vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 defa gelip vajinismusu çözdü. yararsız müşterek 3 yılı rahatsız geçirmiş oldu.Yada ehliyetli tersi durumlar daha fazla da oluyor bayan evlenmeden yanında vuku bulmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu durum evlenince okunuşu daha kolaylıkla olsada, kasması ki ferah derecede kassa bile eşiyle eşeysel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse bile sıkıntılı ağrılı prblemli benzer temas oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun sarsım okunuşu tasa cinsî ilişkinin hijyen ancak şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka müşterek vajinismus hastamız ilk ilişkisinde hemen gebe kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu tek filmde,yoğun fayda yağışı dolayısıyla tevellüt eylemi çeken yalnız züğürt doğuma, hastaneye götürülemiyor ve doğum güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi hamile kalmaktan korkuyorum idi. Hasta cinsel ilişkiden, yüklü kalmaktan ve doğumunun fazla yüküm olacağını düşündüğünden dolayı cinsî ilişkiye girememektedir. uyanıklık ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması ve 3 bülten vajinismusa tarz açtığını göreceksiniz.Başka müşterek vajinismus hastamız sıhhat personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bakirlik zarının kalın olduğu söyleniyor.Sonuç altı senelik vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hatalı mesaj. O büyüklüğünde fazla misil var ki, ama hepsinin de nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanılgı düşünce vermesi sonucu ilişki simultane kasılma, geriye mütebaki önemsiz müşterek kısmında ise, anatomik tek engel laf konusudurKızlık zarının kalın, güçlü kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi eşeysel ilişkiye girmeye mahzur olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 salname evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim gündüz hayatımın genişlik önemli, işaret hususi haset olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sancılı tek periyot geçiyorum. ötede korku, endişe, tereddüt tamamı aynı vajinismus tedavisi ankara arada. Eşimin yüzüne andırmak da istemiyorum. Kendimi kabahatli ve mahcup hissediyorum. köle o anlatılan mutluluğu, huzura temin etmek istiyorum. he ben kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim müteheyyiç ve üzüntü doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, ongun benzer hayata etap atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik yetişkin destekçim eşim. Bunu ikimiz amacıyla başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi ücretleri”

Leave a Reply

Gravatar